logo 200

5a

5

domek   mapa    

dziewczynka

5b

Sw JS Pelaczar 180

W ubiegłym tygodniu całym przedszkolem wyruszyliśmy na wycieczkę do Wapowiec . Sprzyjała nam piękna pogoda , więc dzieci mogły skorzystać z placu zabaw na terenie ośrodka. W czasie pobytu wzięły udział w warsztatach " lepienia z gliny ". Największą atrakcją dla dzieci okazało się " poszukiwanie skarbu ".Przedszkolaki posługując się mapą i wskazówkami dotarły do celu , czyli skarbu, jakim była zakopana w piaskownicy szkatułka.Skarbem okazały się słodkie lizaki. Wszystkie dzieci zmęczone ale zadowolone wróciły do przedszkola. klik

Dane kontaktowe

dane kontaktowe blok
Przedszkole Społeczne Stowarzyszenia Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
37-700 Przemyśl
ul. gen. Wł. Sikorskiego 9 A
tel. 16 679 90 65

Statystyka

Odsłon artykułów:
158400

 

Informacje ogólne | O przedszkolu | Metody pracy | Zajęcia dodatkowe | Kadra pedagogiczna

Cennik | Zapisy do przedszkola | Kontakt | Galeria | Aktualności