domek   mapa

dziewczynka

Sw JS Pelaczar 180

W ramach trwającego tygodnia misyjnego nasze starszaczki zwiedziły salę misyjną mieszczącą się w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. Przewodnikiem naszej wyprawy był ks. dr Marek Machała – wicerektor seminarium i Archidiecezjalny Asystent Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
Ksiądz Marek przybliżył nam pracę misjonarzy i opowiedział o przedmiotach znajdujących się w sali, a przywiezionych z krajów misyjnych.

Księdzu Markowi bardzo serdecznie dziękujemy za przeciekawe spotkanie i pyszne cukierasy!

Kochane Dzieci

Gorąco i serdecznie zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się 29 października 2017 roku,  w Przemyślu. Uroczystość rozpocznie się Mszą św. odprawioną w kościele OO. Franciszkanów o godz. 12. 30, w czasie której przedstawiciele naszego przedszkola poniosą dary ofiarne. Po Mszy św. będzie spotkanie ze świętym pt: „Choć zrobimy wielki skok, aż do nieba hopsa hop!”. Następnie udamy się w Korowodzie Wszystkich Świętych na bal do św. Jana Pawła II na Plac Niepodległości.

Obowiązkowe przebranie za świętego. :)

Zapraszamy!

dane kontaktowe blok